Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Konum ve Yerleşke

Merkez Kampüs

Şehir ile iç içe olan  Merkez Kampüste 2008 yılından sonra ek bina inşa edilmiş, baraka ve atölyeler yenilenmiş, çevre düzenlenmesi yapılmıştır. Bu kampüsümüzde 2 bina, 4 atölye, 7 prefabrik yapıda toplam 26.059 m2 kapalı alan bulunmaktadır. Bu kampüsümüzde ayrıca halı saha, tenis kortu, basketbol-voleybol sahası ve idare binasından oluşan spor kompleksimiz bulunmaktadır.  

Batı Raman Kampüsü

Batı Raman Kampüsümüzde yapımı tamamlanan binalarımızda eğitim öğretim faaliyetleri devam etmektedir. Merkezi Laboratuvar binası yenilenerek hizmete açılmıştır. Kapalı spor salonu ve açık spor tesislerinin yapımı tamamlanmıştır. Ayrıca, Teknoloji Fakültesi ile hangar ve Yapı İşleri Daire Başkanlığınca kullanılacak idari bina inşaatı devam etmektedir.

Kozluk Kampüsü

Yapımı tamamlanan Kozluk Meslek Yüksekokulu Kampüsümüz, Batman'ın Kozluk İlçesi'nde yer almaktadır. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçmiştir.

Hasankeyf Kampüsü

2018-2019 eğitim-öğretim yılında faaliyete geçen yüksekokulumuzun kampüs binası Batman'ın Hasankeyf İlçesi'nde yer almaktadır. Ayrıca 50 yatak kapasiteli uygulama oteli inşaatı tamamlanmıştır.