Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Üniversite Personeli Banka Maaş Promosyon İhalesi’ni 2400 TL ile AKBANK Kazandı

08.05.2018

Üniversite personelinin heyecanla beklediği ve yedi bankanın teklif verdiği Batman Üniversitesi Personeli Banka Maaş Promosyon İhalesi’ni personel başına peşin Batman’da verilen en yüksek teklif olan 2400 TL ile üç yıllığına AKBANK kazandı.

 

Kapalı zarf ve açık arttırma usulü ile 11.04.2018 tarihinden 7 bankanın katıldığı Batman Üniversitesi Personeli Banka Maaş Promosyon İhalesi toplam 2 Milyon 179 bin 200 TL ile sonuçlandırılarak Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş ve AKBANK Batman Şube Müdürü Yılmaz Songur arasında sözleşme imzalanarak yürürlük kazandı.

 

Sözleşme imzası sırasında konuşan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman Üniversitesi Personeli Banka Maaş Promosyon İhalesini sonuçlandırdıklarını ve en yüksek teklifi veren AKBANK ile sözleşme imzaladıklarını, sözleşmenin hem personelimize hem de bankaya hayırlı olması dileğinde bulundu.

 

Akbank Batman Şube Müdür Yılmaz Songur’de sözleşmenin iki tarafa da hayırlı olması dileğinden bulundu.

 

Sözleşme imza programına Batman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Yüksel Birinci, Strateji Geliştirme Daire Başkan Vekili Ümit Çelik, Akbank Batman Şube Yetkilisi Derya Durukan Aksoy katıldı.

Üniversite Personeli Banka Maaş Promosyon İhalesi’ni 2400 TL ile AKBANK Kazandı

Üniversite Personeli Banka ...

Üniversite Personeli Banka ...

Üniversite Personeli Banka ...