Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz, Sayın Başbakan Yardımcımız ŞİMŞEK ile birlikte İş Adamı Nasıroğlu’nun Cenaze Törenine Katıldı

10.01.2018

Rektörümüz Durmuş, Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek, TBMM eski Başkanı Sayın Cemil Çiçek ile İçişleri eski Bakanı Sayın Abdülkadir Aksu ve Valimiz Ahmet Deniz ile birlikte geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden hayırsever iş adamı Necat Nasıroğlu’nun cenaze törenine katıldı.

 

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden iş adamı Necat Nasıroğlu’nun cenaze törenine katılmak üzere özel uçakla Batman’a gelen Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek, TBMM eski Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Sayın Cemil Çiçek ile İçişleri eski Bakanı Sayın Abdülkadir Aksu’yu Valimiz Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy, Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş, kamu kurum yöneticileri ve siyasi parti temsilcileri havalimanında karşıladı.

 

Havalimanından ilimiz merkeze bağlı Kayabağı köyüne geçen heyet,  iş adamı Necat Nasıroğlu’nun cenaze törenine katıldı.

 

Cenaze törenin ardından Nasıroğlu ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Başbakan Yardımcımız Şimşek ve beraberindekiler daha sonra Kamerun’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden iş adamı Ahmet Dinç’in ailesine de taziye ziyaretinden bulundular.

 

Ziyaretlerin ardından Başbakan Yardımcımız Şimşek ve beraberindekiler özel uçakla Batman’dan ayrıldılar.