Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektör Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Ziyaret Etti

27.03.2021

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. 26 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Rektör Demir, üniversitemizin, şehrimizin ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yapmak istediklerini ve bu yönde projeler geliştirdiklerini anlattı. Bakan Soylu’nun ülkemiz adına yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve Batman Üniversitesi olarak ülkemiz için yapılacak çalışmalarda yer almaktan mutlu olacaklarını belirten Prof. Dr. İdris Demir, Bakan Soylu’ ya çalışmalarında başarılar dileyerek günün anısına hediye takdim etti.

 

Batman Üniversitesinin bölgesinde öncü bir üniversite olması için her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını anlatan Bakan Süleyman Soylu, üniversitelerin şehirlerine ve ülkemize  yaptığı katkıları çok önemsediklerini söyledi. Geleceğin mimarı olan gençlerin vatan sevdalısı bireyler olarak yetişmesi ve ülkelerine fayda sağlamaları adına verilecek eğitimlerin önemine dikkat çeken Bakan Soylu, Rektör Demir’e çalışmalarında başarılar diledi.